Titles you rated
The StudioRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
DororoRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 2.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5