Movies
Ratings
781
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Good TimeRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
a Wild RoomerRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
The BikeridersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0