Movies
Ratings
1712
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0