Titles you rated
AemaRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
EchoRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.5