Series
Ratings
131
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 5.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5