Movies
Ratings
978
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Lost in the StarsRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
New NormalRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0