Series
Ratings
66
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0- Candy CandyRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0