Series
Ratings
241
Family PlanRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5