Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 3.5
Jikuu Senshi SpielvanRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
S LineRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5