Movies
Ratings
1417
ConstantineRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
IdolRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
GlassRated ★ 2.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
The VillagersRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
DumboRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0