Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 3.5
16bit Sensation: Another LayerRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Undead UnluckRated ★ 4.0
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5
Am I Actually the Strongest?Rated ★ 3.0- Sugar Apple Fairy Tale Part Season 1 Part2Rated ★ 3.5
Sacrificial Princess and the King of BeastsRated ★ 3.5
In the Land of LeadaleRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 3Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5