Titles you rated
Noein: To Your Other SelfRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 4.5
Sugar Season 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
Dark Matter Season 1Rated ★ 3.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
Devil May CryRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
Masters of the AirRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
ReacherRated ★ 4.0