Movies
Ratings
485
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5