Movies
Ratings
766
PaddingtonRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 3.0