Movies
Ratings
491
The HandmaidenRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.5