Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5- The PeakRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 1.5
PastaRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0