Series
Ratings
32
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 1.5
Queen of the SouthRated ★ 2.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0