Series
Ratings
117
The Art of SarahRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 0.5
RevenantRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0