Movies
Ratings
177
Runway CopRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
PiratesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0