Series
Ratings
81- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5