Movies
Ratings
303
The ShackRated ★ 5.0
Borg vs McEnroeRated ★ 4.5
JackieRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.0
Atomic BlondeRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 2.0
VenomRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5