Series
Ratings
47
Landman Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0