Series
Ratings
269
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0