Movies
Ratings
70
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Bullet TrainRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0