Movies
Ratings
153
Sliding DoorsRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TuskRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
JawsRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The CaveRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0