Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.0
Dynamite KissRated ★ 2.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 1.5
- Men on a MissionRated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 3.0
Money GameRated ★ 1.5- 삼시세끼 LightRated ★ 2.5
Street Food FighterRated ★ 2.5- 이혼숙려캠프: 새로고침Rated ★ 0.5
LazarusRated ★ 1.5
MedalistRated ★ 2.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 2.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0