Series
Ratings
147
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.0- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 4.5
Tiger & DragonRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
House of NinjasRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Stay Tuned!Rated ★ 3.5
How do you like Wednesday?Rated ★ 4.0
GodlessRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Cunk on EarthRated ★ 4.0