Series
Ratings
42- InuYashaRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5