Series
Ratings
64
The ManipulatedRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
HollywoodRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- Meitantei Stay HomesRated ★ 2.0
Han RiverRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5