Series
Ratings
11- DamoRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5