Series
Ratings
74
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
ID: INVADEDRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Link Click Season 2Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Link ClickRated ★ 4.5