Series
Ratings
100
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0