Movies
Ratings
73
PrometheusRated ★ 5.0
Fighter In The WindRated ★ 2.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
NoodleRated ★ 2.0
Crazy HeartRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0