Movies
Ratings
50
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
IFRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.5- Horror Stories 3Rated ★ 0.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5