Titles you rated
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 2.0
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 2.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 2.5
The Piano Forest Season 2Rated ★ 2.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0