Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- GintamaRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0