Series
Ratings
102
Had I Not Seen the SunRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Candy Color ParadoxRated ★ 1.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Zang Hai ZhuanRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0