Movies
Ratings
34
Midnight DinerRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0