Series
Ratings
13
Street Woman FighterRated ★ 1.0- World of Street Woman FighterRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 0.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 0.5