Series
Ratings
32
UnframedRated ★ 5.0
American Music Awards 2021Rated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 2.5
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
By the Grace of the GodsRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 5.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Isekai Cheat MagicianRated ★ 2.5
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0