Movies
Ratings
136
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0