Series
Ratings
119
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Fallout Season 2Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5