Movies
Ratings
591
KOKUHORated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
MunchausenRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0- Funky Freaky FreaksRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 1.5
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0