Movies
Ratings
93
DivergentRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0