Movies
Ratings
751
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.5
Grape CandyRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
Take ShelterRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
My Night at Maud'sRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5