Titles you rated
Trigun StargazeRated ★ 3.0
Fate/strange FakeRated ★ 3.5
The Darwin IncidentRated ★ 3.5
Golden Kamuy SaishushoRated ★ 4.0
'Tis Time for "Torture," Princess Season 2Rated ★ 4.0
Medalist Season 2Rated ★ 4.0
Diary of a Strange LandRated ★ 4.5
Tune In to the Midnight HeartRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Blue Orchestra Season 2Rated ★ 4.0
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 4.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
- Ascendance of a BookwormRated ★ 3.5
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 2.5
GnosiaRated ★ 4.5
Wonder ManRated ★ 4.5
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5