Series
Ratings
90
Behind Her EyesRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Synduality NoirRated ★ 4.0
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 4.0- AIBOU: Tokyo Detective Duo Season 22Rated ★ 3.5
D.Gray-manRated ★ 4.0
D.Gray-man 2nd stageRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Endo and Kobayashi Live! The Latest on Tsundere Villainess LieselotteRated ★ 3.5
I'm in Love with the VillainessRated ★ 2.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.5
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 3.0