Series
Ratings
100
SupernaturalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Kokoro ConnectRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
GateRated ★ 3.0- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 2.5
- Baka and Test: Summon the Beasts - MatsuriRated ★ 3.0
- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 3.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.5
- CharlotteRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.0- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 3.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
Accel WorldRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.0