Series
Ratings
81
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 1.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0