Movies
Ratings
301
Reservoir DogsRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.5
CasshernRated ★ 1.0
PaycheckRated ★ 3.5